Kommende kampe
August 2024
|
|||||||
3.
lørdag
|
|
Træningskamp Sjællandsserien • Pulje 1
Birkerød Stadion
|
|
Birkerød Stadion
|
|||
10.
lørdag
|
|
Træningskamp Sjællandsserien • Pulje 1
Farum Park
|
|
Farum Park
|
|||
12.
mandag
|
|
Herreserie pokalen 24/25 • Pulje 1
Ålholmskolen
|
|
Ålholmskolen
|
|||
12.
mandag
|
|
M+45 11:11 - 2024 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
12.
mandag
|
|
M+65 5:5 - 2024 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
13.
tirsdag
|
|
U17 Drenge 1 (08) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
tirsdag
|
|
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
tirsdag
|
|
Ungdomspokalen U19 drenge (06-07) 24-25 • Pulje 1
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|||
14.
onsdag
|
|
8:8 U16 Piger (09) Efterår • Pulje 1
Humlebæk Stadion
|
|
Humlebæk Stadion
|
|||
14.
onsdag
|
|
Ungdomspokalen U16 Piger (09) 24/25 • Pulje 1
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
14.
onsdag
|
|
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
14.
onsdag
|
|
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår • Pulje 1
Brede Idrætsplads
|
|
Brede Idrætsplads
|
|||
14.
onsdag
|
|
Ungdomspokalen U17 Drenge (08) 24/25 • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
15.
torsdag
|
|
8:8 K+29 - Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
17.
lørdag
|
|
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|||
17.
lørdag
|
|
U16 Drenge Mester (09) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
17.
lørdag
|
|
U15 Drenge Mester (10) Efterår • Pulje 1
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke Stadion
|
|||
17.
lørdag
|
|
U19 Piger 1 (06-07-08) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
17.
lørdag
|
|
U14 Piger 2 (11) Efterår • Pulje 1
Lynge Idrætsanlæg
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|||
17.
lørdag
|
|
U12 Piger 1 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|||
17.
lørdag
|
|
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår • Pulje 1
Birkevang
|
|
Birkevang
|
|||
17.
lørdag
|
|
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
|
|
Frederikssund Stadion
|
|||
17.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 2
Stavnsholt
|
|
Stavnsholt
|
|||
17.
lørdag
|
|
U16 Drenge 1 (09) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
17.
lørdag
|
|
U14 Drenge Mester (11) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
17.
lørdag
|
|
Serie 2 • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
17.
lørdag
|
|
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
|
|
Birkerød Stadion
|
|||
17.
lørdag
|
|
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
17.
lørdag
|
|
U15 Drenge 2 (10) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
17.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
17.
lørdag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 3
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
18.
søndag
|
|
U14 Drenge 4 (11) Efterår • Pulje 1
Vejby Idrætsplads
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|||
18.
søndag
|
|
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår • Pulje 2
Østervangsbanerne
|
|
Østervangsbanerne
|
|||
18.
søndag
|
|
U14 Piger 1 (11) Efterår • Pulje 1
Ringsted Stadion
|
|
Ringsted Stadion
|
|||
18.
søndag
|
|
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
18.
søndag
|
|
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
18.
søndag
|
|
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår • Pulje 1
Brøndby Stadion
|
|
Brøndby Stadion
|
|||
18.
søndag
|
|
U17 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 2
Vedbæk Stadion
|
|
Vedbæk Stadion
|
|||
18.
søndag
|
|
U16 Drenge 3 (09) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
18.
søndag
|
|
U14 Drenge 2 (11) Efterår • Pulje 2
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|||
18.
søndag
|
|
U16 Piger 2 (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
18.
søndag
|
|
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Tusehallen
|
|
Tusehallen
|
|||
18.
søndag
|
|
U15 Drenge 4 (10) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
18.
søndag
|
|
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
|||
19.
mandag
|
|
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
19.
mandag
|
|
M+45 11:11 - 2024 • Pulje 1
Blistruphallen
|
|
Blistruphallen
|
|||
20.
tirsdag
|
|
M+65 5:5 - 2024 • Pulje 1
Torvevej
|
|
Torvevej
|
|||
20.
tirsdag
|
|
U17 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
21.
onsdag
|
|
Kvindeserie Pokalen 24-25 • Pulje 1
Måløv Idrætspark
|
|
Måløv Idrætspark
|
|||
21.
onsdag
|
|
Ungdomspokalen U15 Drenge (10) 24/25 • Pulje 1
Rundforbi Stadion
|
|
Rundforbi Stadion
|
|||
21.
onsdag
|
|
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (12) 24/25 • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
21.
onsdag
|
|
8:8 K+29 - Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
22.
torsdag
|
|
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
23.
fredag
|
|
Serie 2 • Pulje 1
Hundested Stadion
|
|
Hundested Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
U14 Drenge Mester (11) Efterår • Pulje 1
Maglemølle Storhallen
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|||
24.
lørdag
|
|
U14 Drenge 4 (11) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
U14 Piger 2 (11) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
U16 Drenge 3 (09) Efterår • Pulje 1
Humlebæk Stadion
|
|
Humlebæk Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|||
24.
lørdag
|
|
U16 Piger 2 (09) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
U12 Piger 1 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 1
Frederikssund Stadion
|
|
Frederikssund Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
U17 Drenge 1 (08) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
U15 Drenge Mester (10) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
24.
lørdag
|
|
U14 Piger 1 (11) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 3
Brede Idrætsplads
|
|
Brede Idrætsplads
|
|||
24.
lørdag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
U15 Drenge 2 (10) Efterår • Pulje 1
Lundtofte Idrætsplads
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|||
25.
søndag
|
|
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
8:8 U16 Piger (09) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
25.
søndag
|
|
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
25.
søndag
|
|
U16 Drenge Mester (09) Efterår • Pulje 1
Fredensborg Stadion
|
|
Fredensborg Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|||
25.
søndag
|
|
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 1
Fredensborg Stadion
|
|
Fredensborg Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
U15 Drenge 4 (10) Efterår • Pulje 1
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
U14 Drenge 2 (11) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
U19 Piger 1 (06-07-08) Efterår • Pulje 1
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke Stadion
|
|||
25.
søndag
|
|
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
|
|
Elverroad Kunstgræs
|